top of page

APIE MUS

Istorijos kūrėjai, filmuotojai

Gera prisiminti pirmąsias vestuves. Tikėtina, kad tądien širdis daužėsi stipriau nei jauniesiems. Vien mintis, kad žmonės tau patiki įamžinti jų svarbiausią gyvenimo „taip“ tuo pat metu ir vedė iš proto, ir skatino beprotiškai stipriai stengtis. Nors šiandien jaudulio kur kas mažiau, vestuvės mums – iki pat dabar ypatinga, sakrali šventė, todėl savo darbą – vaizdo įrašo kūrimą – laikome itin prasmingu darbu. Vestuvių filmavimas yra mūsų kurybinė aistros dalis

Pradėję nuo nedidelių ir be galo jaukių asmeninių švenčių, šiandien dirbame su įvairiausio žanro projektais. Manome, kad svarbiausia yra perteikti tikrą jausmą, emocija, todėl labai stengiamės kaskart tai darydami.

 

Rutina  –  ne mums, kiekviena istorija yra unikali ir nepakartojama, tačiau labiausiai mus žavi juokas ir spontaniški veiksmai, nesumeluotos, nesuvaidintos emocijos ir jaukus natūralumas. Viskas, ką Jums reikia daryti, tądien džiaugtis savo švente ir vienas kitu, o mūsų akylaus matymo dėka, vėliau galėsite džiaugtis savo šventės prisiminimais.

Momentas, kai prieš akis išpuola objektyvas ir dar reikia į jį nusišypsoti, daug kam gali būti šiek tiek nejaukus dėl nežinios, išankstinės baimės, nepasitikėjimo. Tačiau užtikriname 100 procentų – nėra ko baimintis!

 

Savo išskirtinę dieną, esate svarbiausi tik Jūs – tokiais ir jauskitės. Įamžinsime Jus būtent taip, kaip matome mes: du žmones, mylinčius vienas kitą ir besidžiaugiančius akimirka.

 

Būsime šalia, patarsime, kaip elgtis, palaikysime puokštę ir sukursime jaukią, atpalaiduojančią ir linksmą atmosferą, kad nuoširdžiai nusišypsotumėte.

Suprantame, kad ne visiems yra jauku
 

bottom of page